Öğrenci Görüşleri

Münevver UĞURLU
Marmara sanat okulunun Kadıköy şubesindeki gitar derslerimiz oldukça keyifli geçiyor.Hocamız Atıf bey güleryüz ve sabırla ilgileniyor aynı zamanda motive ediyor.Kendimi şanslı hissediyorum,başka hocadan bu kadar kısa zamanda bu kadar çok şey öğrenemezdim.Teşekkürler Atıf hoca.
Selahattin Aytüre
Merhaba; Kursa ilk başladığımızda açıkçası devamının gelip gelmeyeceği konusunda şüphelerim vardı. Ancak karşımızdakinin harika bir öğretmen olduğunu anlamam çok uzun sürmedi. Hem öğretmen hem de küçük çocukların psikolojisinden anlayan ve bunu onları olumlu yönlendirmek için kullanan bir öğretmen. Ayrıca öğretirken seçilen parçalar tamamen ilgimizi çekecek ve sevmemizi sağlayacak türden :) Teşekkürler Sevgili Atıf Hoca. Selahattin Aytüre
İsmail Cem GÜNEY
Birden fazla müzik kursuna gitmiş olmama rağmen istediğim başarıyı o kurslarda elde edememiştim. Marmara Sanat Atölyesi'nin vermiş olduğu eğitim istediğim seviyeye ulaşmamı sağladı.
Ahmet Miniroğlu
Tüm çabalarınız için sağolun, çabalarınızın değeri ölçülemez.
Mahmut Can Hatimoğlu
Her şey için teşekkürler, bu yaştan sonra olurmu diyerek büyük endişeler taşıdığım Gitar Öğrenme maceramı vazgeçilmez hobim haline getirmeyi başardılar, gerçekten teşekkür ediyorum tüm marmara sanat ailesine.
Çağatay Kenan Mir
Çok keyif aldım her anından çok eğlendim ve çok büyük ilerlemeler kaydettim, Çok teşekkür ederim gerçekten.
Marmara Sanat Okulu
HakkımızdaEğitimler
Güncel KampanyalarÖğrenci Görüşleri
Sıkça Sorulanlarİletişim
Ad, Soyad
E-posta
 
Marmara Sanat Okulu © 2010
Yazılım ve Tasarım
Geniş Açı