Müzik Derslerimiz

Merhaba, Marmara Sanat Okulu Kadıköy  Müzik Atölyesi’ne Hoş geldiniz.

Müziğe aşık enstrümanına aşık eğitimli öğrenmeyi ve öğretmeyi seven insanlardan oluşan bir ekip ile Sizleri Müzik ile tanıştırmak Sizlere Müziği öğretmek ve hatta birlikte müzik yapabilmek için çalışıyoruz.

Özellikle belirtmek istiyorum. Dershane formatında çalışmıyoruz.  Eğitimlerimiz  usta&çırak ilişkisi şeklinde olup. Çalmaktan  ve öğrenmekten  keyif aldığınız hem iyi zaman geçirip hem iyi öğrendiğiniz bir ortamda saat dakika sınırı olmadan enstrümanınız ve eğitmeniniz ile çalışabilirsiniz.

Bir Enstrüman çalmayı isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık.

Sadece kendinizi denemek kafanızdaki sorulara cevap almak için  bile  gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Bu tanışmalar  sırasında Sizi çalmak istediğiniz Enstrümanla tanıştırır ve ihtiyacınız olan bilgiyi seve seve Sizinle paylaşırız. Bu tarz görüşmeler asla ücretli değildir. Ve asla ilk amaç müşteri edinmek değildir. Önemli olan Kendinizi  baskı altında hissettirmeden  ihtiyaç duyduğunuz bilgiye Sizi ulaştırmaktır . Bizimle görüştükten sonra Diğer eğitim veren kurum ve kuruluşlarla  da görüşebilir son kararınızı  özgürce verebilirsiniz.

Gitar dersi,Keman dersi, Piyano dersi ,Çello dersi,Yanflüt Dersi ‘nde  bir ücretsiz deneme dersi hakkınız var. Deneme dersleri   tamamen ücretsiz ve koşulsuzdur. Amacı Sizin kendinizi ve bizi özgürce denemenizi sağlamaktır.

Ve deneme dersinden memnun kaldınız ve biraz daha denemek istiyorsunuz.  Sadece 2 Haftalık bir kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bu iki hafta boyunca hem Kendinizi hem Atölyemizi tanımak Enstrümanınızla çalışma fırsatı bulup kesin kararınızı vermek için gerekli bilgiye uzun vadeli bir Program yapmadan  ulaşmış oluyorsunuz.

Atıf Şadi Başarır


 

 

.

 

Online Kayıt Formu için lütfen tıklayınız


 

 

 


 

 


.


 

 


 

 


 

 


 

 

 


 


Marmara Sanat Okulu
HakkımızdaEğitimler
Güncel KampanyalarÖğrenci Görüşleri
Sıkça Sorulanlarİletişim
Ad, Soyad
E-posta
 
Marmara Sanat Okulu © 2010
Yazılım ve Tasarım
Geniş Açı